O nas

Jako Absolwenci AWF w Warszawie, mieszkańcy Grodziska oraz szczęśliwi rodzice od dawna wiedzieliśmy, że na mapie Naszego miasta brakuje miejsca, w którym każdy swobodnie i bezstresowo aktywnie spędzi czas. Miejsca, do którego będzie mógł przyjść każdy bez względu na płeć, wiek, wygląd czy formę sportową. Miejsca, w którym każdy znajdzie dla siebie odpowiednią formę ruchu i w miłej atmosferze oraz z korzyścią dla zdrowia dostarczy organizmowi odpowiednią dawkę aktywności fizycznej.

Prowadząc wiele lat Fitness klub dla kobiet zdobywaliśmy odpowiednie doświadczenie, aby podjąć kolejne wyzwanie. Nasze marzenie wreszcie się spełniło i teraz mamy przyjemność zaprosić Państwa do Strefy Fit przy ul. Królewskiej 77. Strefa Fit to przestronna,nowoczesna, klimatyzowana Sala Fitness, na której oferujemy wszelkie możliwe formy aktywności ruchowej od mało intensywnych zajęć Body&Mind, poprzez zajęcia o średniej i wysokiej intensywności typu Fitness, TBC, Zumba w różnych odmianach, aż po ekstremalne zajęcia siłowo – wydolnościowe typu Cross Fit.

Strefa Fit to również nowoczesna klimatyzowana siłownia, w której znajdą Państwo sprzęt Cardio taki jak bieżnie, orbitreki czy rowerki najlepszych światowych producentów, a ponadto maszyny do treningu obwodowego i siłowego. U Nas mogą być Państwo pewni, że ćwiczą na najlepszym sprzęcie oraz pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów fitness i kulturystyki.

W planach mamy ciągły rozwój , zakup nowego sprzętu poszerzenie oferty oraz rozbudowę.

Zapraszamy do Nas, a razem spróbujemy osiągnąć postawione cele.