Fitness Profesjonalny Klub Fitness w Grodzisku Mazowieckim

Fitness w StrefieFit to przestronna, nowoczesna, klimatyzowana Sala Fitness

Sala w Grodzisku Mazowieckim, na której oferujemy wszelkie możliwe formy aktywności ruchowej od mało intensywnych zajęć Body&Mind, poprzez zajęcia o średniej i wysokiej intensywności typu Fitness, TBC, Zumba w różnych odmianach, aż po ekstremalne zajęcia siłowo – wydolnościowe typu Cross Fit.

Jednocześnie zapraszamy również do Drugiego Naszego Klubu – LadyFit tylko dla kobiet www.ladyfit.net.pl w którym znajdą Państwo szeroki wachlarz ćwiczeń i ogrom ilości zajęć.

Karnety między dwoma salami można łączyć.

Opisy zajęć Fitness w naszej StrefieFit

ZAJĘCIA WZMACNIAJĄCE: jeśli chcesz wzmocnić mięśnie, ujędrnić ciało, wymodelować sylwetkę i pozbyć się cellulitu:

TBC: (Total Body Condition) Kompleksowy zestaw ćwiczeń obejmujący wszystkie partie mięśniowe ciała z wykorzystaniem przyborów (ciężarki, gumy, ciężarki na nogi („zające”)). Doskonałe zajęcia dla osób pragnących wzmocnić mięśnie, ujędrnić ciało i wymodelować sylwetkę zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących.

BNP: Kompleksowy zestaw ćwiczeń podobny do TBC ze szczególnym naciskiem na dolne partie mięśni tj brzuch – nogi – pośladki

ZAJĘCIA BODY & MIND: gdy pragniesz wzmocnić ciało, poprawić ruchomośc kręgosłupa i zrelaksować się:

Pilates: system ćwiczeń opracowany przez Josepha Pilates obejmujący harmonijną współpracę umysłu i ciała jako skuteczny sposób na płaski brzuch, mocniejsze plecy i smukłą sylwetkę. Istotą ich są długie napięcia izometryczne, połączone z ćwiczeniami oddechowymi. Doskonały sposób na pozbycie się i zapobieganie bólom kręgosłupa. Ćwiczymy przy muzyce relaksującej. Czasami wykorzystujemy też piłki thera- band, piłki softball oraz taśmy aby troszkę zwiększyć intensywność zajęć.

ZAJĘCIA CHOREOGRAFICZNE: gdy chcesz poprawić kondycję, spalić nagromadzona tkankę tłuszczową oraz poprawić koordynację ruchową:

Fatburning: zajęcia aerobowe o średniej intensywności (proste układy choreograficzne również na stepie), sprzyjające redukcji tkanki tłuszczowej. Pod koniec zajęć wzmacniamy mięśnie brzucha. Dla osób średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych.

Zumba – to połączenie tańca i fitnessu. Lekcja na której głównie słyszymy rytmy latynoamerykańskie, a także muzykę międzynarodową. Oparta jest na połączeniu prostych kroków tanecznych, więc jest to lekcja fitness na którą może przyjść każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania. Na format zajęć składają się wolne i szybkie rytmy, co pozwala na rzeźbienie sylwetki i spalanie tkanki tłuszczowej. Zmiany tempa czynią Zumbę treningiem przerywanym, a więc jest połączeniem typowego treningu fitness i interwałowego. Zumba to przede wszystkim świetna zabawa, jest jak najlepsza impreza. Oferuje zajęcia z licencjonowanym instruktorem Zumby.

Nasza sala fitness - Grodzisk Mazowiecki